Mamak Asansörlü Taşımacılık Şirketi - Eda Nakliyat

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Eda Nakliyat olarak  Mamak  asansörlü taşımacılık servisimiz  ile hızlı ve güvenli şekilde en yüksek apartman dairelerine bile eşyalarınızı taşıyoruz. Mamaka Evden eve taşıma şirketi olarak asli görevimiz eşyaların zarar görmeden nakliye asansörü ile taşınmasını sağlamaktır. Kullandığımız asansörlerin hepsi kalite standartlarına uygun son model asansörlerden oluşur. 21. kata kadara taşıma yapabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Ankara'ya bağlı tüm semtlerde asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur. Uygun fiyat avantajları ile en yeni teknoloji ürünü olan Mamak asansörlü evden eve taşımacılık hizmetini profesyonel anlamda sürdürüyoruz. Tam bir evden eve taşıma işleminde kullandığımız gibi kiraya da veriyoruz. Asansörlerin nasıl kiralandığını öğrenmek için ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

5. kat apartman dairesinde taşınan birinin el ile eşya taşıması günümüzde pek mümkün değildir. Eski günlere nazaran eşyalar hem lüks hemde ağırdır.  Ancak Mamak asansörlü nakliyat şirketlerini tercih ederseniz işiniz kolaylaşacaktır. Firmamız da en eski ve tecrübeli Mamak asansörlü nakliyat firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Daha önce hiç asansörlü ev taşımacılığına rast gelmediyseniz konuyu biraz açalım. Asansör apartmanın dışından direk evinizin balkon ya da penceresine kurulur. Üzerinde eşya taşıma için bir sepet vardır. Ev eşyalarınız bu sepete yüklenir ve direk arabadan eve ve ya  evden arabaya taşınır. Yani binaların iç kısmı ile hiç bir işimiz olmaz.

Mamak asansörlü taşımacılık fiyatları elle taşımaya oranla daha ucuz sayılır. Asansörler neredeyse 20 adamın gün boyu yapamayacağı işi 2 saat gibi zaman diliminde bitirir. 

​Mamak'da bir asansörlü evden eve nakliyat işlemi eşya ne kadar çok olursa olsun yarım günde tamamlanır. 


Mamak Asansörlü Taşımacılık Yapılamayan Durumlarda Eşyalar Nasıl Taşınır ?

Bu aşamada ilk yapmanı gereken binanızda yük asansörü olup olmadığını öğrenmektir. Var ise apartman yönetimi ile görüşerek izin almalısınız. Mamak asansörlü taşımacılık hizmetimizde karşılaştığımız en büyük sorun bina asansörlerine izin verilmemesidir. Biz mecbur kalmadıkça bu durumu zaten tercih etmiyoruz. Ancak eviniz buna müsait değil ise yapılacak bir şey yoktur.

Bina asansörünü kullanmak da mümkün değil ise o zaman fazla eleman takviyesi ile ev taşıma işinizi gerçekleştirebiliriz. Bu apartman katının ne kadar yüksek olduğuna bağlı olarak pahalıya patlayacak bir durumdur. Normal 1. ve 2. katlara 300 tl çalışan elemanlar kat yükseldikçe fiyat farkı isterler haklı olarak. Bugün 10. kata sırtla eşya taşımanın zorluğunu sizde tahmin edersiniz.

Bizim Firma olarak Mamak asansörlü taşımacılık konusunda tavsiyemize kulak verin. İlk tercihiniz her zaman asansörlü taşımacılık olmalıdır. Çünkü hem zamandan hemde nakitden kazanmanın yolu asansörlü taşımacılık ile mümkündür.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Ayaş Nakliyat Ufuk Nakliyat Akyurt Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Asansörlü Nakliyat Keçiören Nakliyat