Ankara Mamak Asansör Kiralama - Eda Nakliyat

ASANSÖR KİRALAMA

Kendi imkanlarınız ile eşya taşıma için Ankara Mamak asansör kiralama hizmeti veriyoruz. Yüksek katlardan eşya indirmek ve ya çıkarmak hem zor iş hem de risklidir. Eşyalarınız sağa sola çarparak zarar görebilir. Bu durumda eşya taşıma asansörü kiralama hizmetimiz yardımınıza yetişir. 21 Katlı mobil asansörümüz ile dilediğiniz semt de hizmet akılı sağlayabiliriz. Asansörlü taşımacılık aracımız ve operatörümüz bu konuda size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecektir.


Mamak Asansör Kiralama

Kiralık Eşya asansörü hizmetimiz ile her semt için mobil ve modüler asansör kiralayabilirsiniz. Evden Eve Asansör kiralama için bize ulaşın.

Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları Mamak Ankara

Eşya taşıma asansörü Mamak Kiralık Asansör fiyatları Ankara için 600 ₺ taban fiyat olarak başlar. Kat yükseldikçe ve eşya miktarı arttıkça fiyatlarda artar. Yapılacak işin ve ya taşınacak yükün cinsine göre fiyatlar iş başı ve ya saatlik olarak belirlenir. Ev taşıma asansörü kiralama hizmetinde fiyatlar eşya başı belirlenir. Diğer yükler için saatlik olarak belirlenir.

Mamak Yük Asansörü Kiralama ve Fiyatları

Eşya taşıma ve yük asansörü aynı asansörlerdir. Ancak Asansör kiralama genelde inşaat firmaları tarafından kullanılır. Bu durumda Mamak Asansör Kiralama fiyatları saatlik olarak belirlenir. İnşaat malzemelerinde asansörler sürekli kat değiştirdiği için süre bitimi beilinmez. Bu sebeple yük asansörü kiralama fiyatları saatlik ortalama 150-200₺ arası anlaşmaya göre değişir.

Mamak Mobil Asansör Kiralama İle Neler Taşınır ?

Çeşitli dallarda görev yapan Ankara kiralık asansörler hemen her sekörde kullanılmaya başlandı. Yüksek katlara yük ve ya eşya taşımak isteyen her firma mobil asansör kiralama hizmeti almakta. Ankara Mobil asansör kiralama ile taşınan yükler ;

Mobilya Malzemeleri

İnşaat Malzemeleri

Molozlar

Fayanslar

Parkeler

Pimapenler

Camlar

Demir Şebekeler

Gibi pek çok malzemenin yukarı ve ya aşağı taşınmasında asansör kiralama hizmeti alabilirsiniz. Mamak asansör taşıma sektöründe lider firmalardan Mini Nakliyat asansör kullanımında en tecrübeli firmalardandır. Asansör kullanan operatörlerimiz bu iş için özel eğitilmiş kişilerdir. Mamak Asansör kiralama için fiyat teklifi al formumuz dan bize ulaşabilirsiniz.

Mamak Modüler Asansör Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır ?

Modüler asansör kiralamak için ilgili ilde evden eve nakliyat ve taşımacılık firmaları ile görüşmeniz gerekir. Modüler asansör kiralamak için firmalar dan randevu alarak iş detayını anlatmanız halimde size yardımcı olacaklardır. Eda Nakliyat ofisimizi ziyaret ederseniz modüler asansör kiralama ile ilgili tüm detayları sizinle paylaşabiliriz.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.